• Czcionka:
  • ikona mapa strony

Rok szkolny 2023/2024

Nauczyciele:
W przedszkolu zatrudnionych jest 14 nauczycieli posiadających kwalifikacje w zakresie wychowania przedszkolnego lub pedagogiki wczesnoszkolnej. Nauczyciele pracują w 6 grupach

Oddział I: 3- latki " Żabki" p. Dominika. i p. Kamila

Oddział II: 3- latki "Motylki " p. Inga i p.Teresa (dyrektor)

Oddział III: 4- latki "Pszczółki" p. Katarzyna T i p.Marlena

Oddział IV: 5- latki "Jeżyki" p. Małgorzata i p. Anna

Oddział V: 4- latki "Biedronki" p. Agnieszka i p. Magdalena (wicedyrektor).

Oddział VI: 5- latki "Misie" p. Milena i p.Wiktoria

W przedszkolu pracuje dodatkowo
nauczyciel logopeda p. Monika A.
nauczyciel rytmiki p. Olga
nauczyciel j. angielskiego p. Katarzyna T. ( jest jednocześnie nauczycielem wychowania przedszkolnego).
psycholog p. Marzena Ch.
pedagog specjalny p. Monika S.
terapeuta pedagogiczny p. Katarzyna W.-H.

starszy intendent
sekretarka
cztery pomoce nauczyciela
kucharka
dwie starsze pomoce kuchenne
sześć starszych woźnych
dwóch dozorców
starsza szatniarka

***************************************************************************************************************************

Rok szkolny 2022/2023

Oddział I: 3- latki "Pszczółki" p. Katarzyna T. i p. Marlena

Oddział II: 3- latki "Biedronki " p. Agnieszka i p. Magdalena (wicedyrektor)

Oddział III: 4- latki "Jeżyki" p. Małgorzata i p. Anna

Oddział IV: 5- latki "Motylki" p. Inga i p. Dominika

Oddział V: 4- latki "Misie" p. Katarzyna B.

Oddział VI: 5- latki "Wiewiórki" p. Wiktoria i p. Teresa (dyrektor)

W przedszkolu pracuje dodatkowo
nauczyciel logopeda p. Monika A.
nauczyciel rytmiki p. Olga
psycholog p. Katarzyna D.
pedagog specjalny p. Monika S.

starszy intendent
sekretarka
dwie pomoce nauczyciela
kucharka
dwie starsze pomoce kuchenne
sześć starszych woźnych
dozorca
starsza szatniarka

Rok szkolny 2021/2022

Nauczyciele:

Oddział I: 3- latki "Jeżyki" p. Małgorzata i p. Anna.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oddział II: 3- latki "Misie" p. Katarzyna B.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oddział III: 4- latki "Motylki" p. Inga i p. Wiktoria.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oddział IV: 5- latki "Pszczółki" p. Katarzyna T. i p. Marlena   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ;Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oddział V: 4- latki "Wiewiórki" p. Kamila i p. Teresa (dyrektor)  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oddział VI: 5 -latki "Biedronki " p. Agnieszka i p. Magdalena (wicedyrektor) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przedszkolu pracuje dodatkowo nauczyciel logopeda p. Monika, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• starszy intendent
  • sekretarka
  • dwie pomoce nauczyciela
  • kucharka