• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

Z okazji Dnia Ziemi we wszystkich grupach odbyły się zabawy , zajęcia i quizy o tematyce ekologicznej. Dziękujemy też rodzicom za przyniesienie materiałów do zabaw i za pomysłowe prace na konkurs "Coś z niczego"

 

IMG 20230420 WA0033Zdjęcie od MagdalenaZdjęcie od Magdalena1Zdjęcie od Magdalena2Zdjęcie od Magdalena3Zdjęcie od Magdalena4Zdjęcie od Magdalena5Zdjęcie od Magdalena6Zdjęcie od Magdalena7Zdjęcie od Magdalena8Zdjęcie od Magdalena9Zdjęcie od Magdalena10Zdjęcie od Magdalena11Zdjęcie od Magdalena12Zdjęcie od Magdalena13Zdjęcie od Magdalena14Zdjęcie od Magdalena15Zdjęcie od Magdalena16Zdjęcie od Magdalena17Zdjęcie od Magdalena18

Nasze Grupy

Grupa Motylki

Żabki
grupa I

Grupa Motylki

Motylki
grupa II

Grupa Pszczółki

Pszczółki
grupa III

Grupa Jeżyki

Jeżyki
grupa IV

Grupa Biedronki

Biedronki
grupa V

Grupa Misie

Misie
grupa VI

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

Przekierowanie na stronÄ™ Instagram