Pani Burmistrz Anna Lewandowska wystosowała podziękowanie dla wszystkich , którzy włączyli sie w organizację Festiwalu Oświatowego w Parku Czechowickim.
My również dziękujemy nauczycielkom, które reprezentowały nasze Przedszkole.

Pani Burmistrz Anna Lewandowska wystosowała podziękowanie dla wszystkich , którzy włączyli sie w organizację Festiwalu Oświatowego w Parku Czechowickim.
My również dziękujemy nauczycielkom, które reprezentowały nasze Przedszkole.
